O zlatě

Investiční zlato pro výhodné spoření

Přejete si ochránit své úspory před ztrátou hodnoty? Chcete se zajistit pro případ ekonomických krizí? Investujte do zlata. Zlaté mince, slitky a cihly, dlouhodobé spoření, které se vyplatí.

 • ✓ Tradiční uchovatel hodnot.
 • ✓ Osvobozeno od DPH.
 • ✓ Výborná likvidita.
KONTAKTUJTE NÁS

Prodej investičního zlata

Zlato či jiný drahý kov by měl být nedílnou součástí každého investičního portfolia. Je dlouhodobým uchovatelem hodnot. Zatímco hodnota peněz je ovlivněna inflací a závislá na hospodářské situaci, pak zlato je vůči těmto faktorům imunní. Výhodou investičního zlata je výborná celosvětová likvidita. Na zlatých mincích je zároveň udaná nominální hodnota, která deklaruje tyto mince jako zákonná platidla.

Nabídka zlatých mincí a slitků

Nabízíme zlaté investiční mince, které jsou raženy ve světoznámých mincovnách i lité investiční zlaté slitky a cihly, jejichž produkci zajišťují švýcarští renomovaní výrobci Argor-Heraeus, PAMP a australská mincovna Perth Mint. Hmotnost zlatých slitků nabízíme od 1 do 1000 g. Nejprodávanější investiční zlato máme trvale skladem. A pokud si přejete portfolio drahých kovů rozdělit, pak využijte také prodej investičního stříbra a platiny.

Investiční zlato je osvobozeno od DPH

Benefitem investičního zlata je uchování ceny, která je vázaná na omezené zdroje. Investiční zlato je v České republice osvobozeno od DPH, díky čemuž je ideální nástrojem pro spoření. Investujte do zlata, podívejte se na prodej certifikovaných zlatých mincí a zlatých slitků.

Ochraňte své úspory

Diverzifikujte své investiční portfolio. Objednejte si ryzí zlaté slitky a zlaté mince. Nakupujte u společnosti TIWO, spol. s r.o. Sídlíme ve městě Slušovice, naši kanceláře ale naleznete ve městě Zlín.

Nevíte-li si rady s výběrem? Kontaktujte nás. Poskytneme odborné poradenství v oblasti investičních kovů. Vybraný sortiment vám po domluvě také ukážeme.

Výkup investičního zlata

Součástí našich služeb je výkup investičního zlata. Nákup zlata provádíme pouze v originálním a nepoškozeném obalu. Zajímá vás aktuální cena zlata? Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku.

Proč vlastnit zlato

 • Zlato je na trhu vždy uplatnitelnou surovinou, ať už se jedná o trh volný, šedý nebo černý.
 • Zlato je ušlechtilý vzácný kov, který je krásný a fascinující. Coby kov má své specifické chemické a fyzikální vlastnosti.
 • Zlato a stříbro jsou jedinými opravdovými penězi. Zlato nepotřebuje ani lež ani klamavou propagandu. Kupní síla zlata je pravým opakem hodnoty padajících akcií, bezcenných bondů, propadlých směnek, šeků a dalších cenných papírů. Cena zlata může kolísat, ale unce zůstává uncí. Na rozdíl od papírových peněz, kterým lidé dosud bezvýhradně důvěřují, cena zlata nikdy nemůže dosáhnout hodnoty nula.
 • Zlato skutečnou hodnotu nejen uchovává a podobě dosažené kupní síly nebo kulturního bohatství, ale zvláště v době krize svoji hodnotu zvyšuje.
 • Zlato skýtá pocit jistoty a bezpečí, střeží klidný spánek svého majitele.
 • Zlato v minulosti i dnes dokáže svého majitele vymanit ze spárů plíživé i rychle rostoucí inflace.
 • Zlato nepodléhá dani z příjmu ani DPH.
 • Zlato je vždy likvidní. A to i tehdy, když jiná platidla selhávají nebo zcela ztrácejí hodnotu.
 • Nových ložisek zlata je nejen málo, ale je stále obtížnější je nalézt. Ložiska jsou ve velkých hloubkách a mají malou koncentraci, těžba zlaty a jeho separace se stále prodražuje.
 • Zlata bude ubývat. Zelené hnutí, celosvětové protestní akce vedené vůči zlatým dolům (kvůli toxickým zbytkům po těžbě), přísnější podmínky a stoupající ceny energií ztěžují těžbu.
 • Zlato je smysluplnou položkou každého portfolia, protože se vůči dolaru a akciím chová anticyklicky, tzn., že pokud akcie a dolar klesají, cena zlata roste a naopak. Proto tedy zlato slouží jako stabilizátor.
 • Zlato je klíčovou součástí pravidla tří loukotí (PTL). To je jedinečné investiční pravidlo, které ještě nikdy v průběhu staletí nezklamalo. Proslýchá se, že se jím řídí nejbohatší lidská společenství, např. zahraniční Číňané, Židé nebo Arméni. Jejich legendární bohatství je z větší části založeno na dodržování PTL. A všechno, čeho je ještě zapotřebí , je čas. S tím tato společenství počítají. Jak PTL funguje? Představme si imaginární kolo, které má tři loukotě a které se pomalu a nepravidelně otáčí. Jedna loukoť představuje cenné papíry (peníze, akcie bondy). Druhá loukoť představuje nemovitosti a třetí jsou drahé kovy. Kdo uvažuje dlouhodobě, investuje do každé loukotě třetinu svého majetku. Jedna z loukotí fiktivního kola ukazuje na dvanáctou hodinu, druhá na čtvrtou odpoledne a třetí na osmou hodinu večer. Jak léta běží a kolo se otáčí, loukotě stále dokola střídají jedna druhou. Každá má svůj čas.