O stříbře

Investiční stříbro, konzervativní uchovatel hodnoty

Hledáte možnosti pro dlouhodobé uložení úspor? Investujte do stříbra, které poskytuje ochranu úspor před inflací i lákavé zhodnocení. Poznejte přednosti investičního stříbra.

  • ✓ Ochrana financí před inflací.
  • ✓ Dlouhodová i krátkodobá investice.
  • ✓ Celosvětová likvidita.
KONTAKTUJTE NÁS

Prodej investičního stříbra

Investice do stříbra patří k dlouhodobým spořícím nástrojům, které poskytují ochranu vložených úspor před inflací, pojistku proti ekonomickým krizím i potencionální zhodnocení. Stejně jako investiční zlaté mince disponuje investiční stříbro velmi dobrou likviditou.

V minulosti patřilo stříbro společně se zlatem mezi nejpoužívanější platidla. Nyní přibližně 85 % stříbra připadá na průmysl a pouze 15 % na investiční účely. Předpokládá se, že do dvaceti let dojde k vytěžení většiny světových zásob, které povedou k růstu ceny stříbra.

Nabídka stříbrných mincí a slitků

Společnost TIWO, spol. s r.o. Slušovice poskytuje prodej investičního stříbra. Nabízíme lité stříbrné slitky a investiční stříbrné mince, které jsou raženy ve světoznámých mincovnách. Stříbrné slitky pocházejí od švýcarských zpracovatelů drahých kovů PAMP a Argor-Heraeus. Renomovaní výrobci jsou zárukou vysoké kvality a perfektního provedení. Investiční stříbro máme skladem, případně na objednání. Lité stříbrné cihly nabízíme v hmotnosti od 20 do 1 000 g.

Výnosy z investičního stříbra jsou osvobozeny od daně z příjmů

Benefitem investičního stříbra při jeho prodeji fyzickou osobou je osvobození od daně z příjmů. Pokud je stříbro součástí obchodního majetku, je od daně z příjmů osvobozeno až po pěti letech od nákupu. Na rozdíl od zlatých slitků a mincí není investiční stříbro osvobozeno od DPH.

Investujte do stříbra a chraňte své úspory

Ochraňte své úspory před inflací. Diverzifikujte své dlouhodobé investiční portfolio. Investujte do stříbrných mincí a slitků. A pokud si nevíte rady s výběrem, kontaktujte nás, rádi vám poskytneme odborné poradenství. Součástí našich služeb je také výkup stříbra. Naši kancelář pro výkup a prodej stříbra naleznete ve městě Zlín. Zjistětě, jaká je aktuální cena stříbra. Kontaktujte nás a domluvte si schůzku.